2023 TÜBA-GEBİP Ödülü
27
Kasım 2023, Pazartesi

Doktor Öğretim Üyesi Sevcan Yeşiltaş’ı bu üstün başarısından dolayı yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Habere Git
Prof. Şuhnaz Yılmaz Özbağcı EFMD – EQUIS Akreditasyon Kurulu’na Seçildi(2023-2026)
27
Kasım 2023, Pazartesi

Habere Git
UNIC Engaged Research Seed Fund
23
Kasım 2023, Perşembe

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Dr. Ayşen Üstübici “Mülteciler ve Diğer Göçmenlerin Sanayi Sonrası Şehirlerdeki Yerinden Edilme ve Yerleşmeleri” başlıklı araştırma projesiyle “UNIC Engaged Research Seed Fund” tarafından desteklenmeye hak kazandı.

Habere Git
Orta Gelirli Ekonomilerin Karşılaştığı Zorluklar Çalıştayı
08
Kasım 2023, Çarşamba

26-27 Ekim 2023 tarihinde Koç Üniversitesi'nin Hoover Institution, Standord Üniversitesi ile birlikte oluşturduğu Orta Gelirli Ekonomilerin Karşılaştığı Zorluklar Çalıştay , ilham veren bir etkinlik oldu.

Habere Git
Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıl Dönümünde Yansımalar
07
Kasım 2023, Salı

20 Ekim 2023 tarihinde Koç Üniversitesi’nin Turkish Studies ile birlikte düzenlediği Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıl Dönümünde Yansımalar sempozyumu ilham verici bir etkinlik oldu.

Habere Git
Koç Üniversitesi Bilim Şenliği İİBF Etkinlikleri
07
Kasım 2023, Salı

18 Ekim 2023’de düzenlenen Koç Üniversitesi Bilim Şenliği’nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde iki etkinlik yer aldı.

Habere Git
Koç Üniversitesi SECUREU Konferansı
07
Kasım 2023, Salı

29 Eylül 2023 tarihinde, Koç Üniversitesi, Jean Monnet Ağı üyesi olarak, SECUREU (Mültecilerin ve Etnik Azınlıkların Güvenlikleştirilmesi ve AB'de Yabancı Düşmanlığının Yükselmesi) kapsamında "Felakete Yanıt Olarak Sakralizasyon ve Güvenlikleştirme" başlıklı İngilizce bir günlük konferans düzenledi.

Habere Git
Zaman Serileri Ekonometri Çalıştayı
24
Ekim 2023, Salı

Türkiye Cumhuriyeti'nin Yüzüncü Yılını Kutlarken 3 Kasım 2023 Cuma günü Koç Üniversitesi'nde gerçekleştireceğimiz Zaman Serileri Ekonometri Çalıştayı'na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Çalıştay, 3 Kasım 2023 Cuma günü saat 09:30 ile 18:00 arasında SNA-A43 nolu sınıfta gerçekleşecektir. Çalıştay’la ilgili bilgilere ve programa https://econworkshop.ku.edu.tr/ web sitesinden ulaşabilirsiniz. Çalıştay, İngilizce olarak düzenlenecektir ve eşzamanlı çeviri hizmeti sunulmayacaktır. Çalıştaya katılmak için kayıt yapılmasına gerek yoktur. Sorularınız için Vildan Ertuğrul ile iletişime geçebilirsiniz (vertugrul@ku.edu.tr; 0212 338 1330). En iyi dileklerimizle, Mehmet Caner, Burak Saltoğlu ve Kamil Yılmaz

Habere Git
Bilim Şenliği’nde buluşalım!
17
Ekim 2023, Salı

Keşfetmeye, ilham almaya, eğlenmeye hazır mısın? Bilim Şenliği'nde buluşalım! Lab ziyaretlerine ve etkinliklere kayıt için web sitesini ziyaret et, sen de eğlenceye katıl!

Habere Git
Kanserin Erken Teşhisine Yönelik Çoklu Kanser Kan Testlerinin Politika Etkilerini Analiz Etmeye Yönelik Modelleme Yaklaşımı (SYM2CED)
17
Ekim 2023, Salı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü - Operasyonel Yönetim ve Bilgi Sistemleri Bölümü ve Tıp Fakültesi öğretim üyemiz Dr. Özge Karanfil “Kanserin Erken Teşhisine Yönelik Çoklu Kanser Kan Testlerinin Politika Etkilerini Analiz Etmeye Yönelik Modelleme Yaklaşımı (SYM2CED)” başlıklı araştırma projesiyle “UNIC Engaged Research Seed Fund” tarafından desteklenmeye hak kazandı.

Habere Git
Reflections on the Centenary of the Turkish Republic
12
Ekim 2023, Perşembe

Sizlere, 20 Ekim 2023 tarihinde, Kurucular Salonu'nda gerçekleşecek Koç Üniversitesi & Turkish Studies Sempozyumu için heyecan verici bir duyuru yapmaktan mutluluk duyuyoruz.Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü için organize edilen bu sempozyumda Prof. Dr. İlter Turan "Türk Devriminin Hangi İcraatı Devrimseldi?" başlıklı açılış konuşmasında önemli içgörüler sunacak.

Habere Git
COVID-19 Sonrası Rekabet ve İşletme İyileşmesi
10
Ekim 2023, Salı

26 Ekim 2023 tarihinde düzenlenecek olan Orta Gelirli Ekonomilerin Zorlukları Konferansı için heyecan verici bir duyuru yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Koç Üniversitesi’nin Hoover Institution, Standord Üniversitesi ile birlikte düzenlediği Orta Gelirli Ekonomilerin Karşılaştığı Zorluklar Konferansı, ilham verici bir etkinlik olacak. Aslı Demirgüç-Kunt’un açılış konuşması bize, COVID-19 sonrası dünyada orta gelirli ekonomilerin karşılaştığı zorluklar ve fırsatlar hakkında değerli içgörüler sunacak. Bu etkinliğin açılış konuşması, üniversitemizin tüm üyelerine ve öğrencilerine açıktır. Katılımınızı bekliyoruz.

Habere Git